Volné pracovní místo  Produktový manažer pojištění vozidel

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pojišťovna VZP, a.s. hledá vhodného kandidáta/kandidátku na níže uvedenou pozici.
Název pozice: Produktový manažer pojištění vozidel

Pracovní náplň:
  • Komplexní zpracování pojistných produktů v oblasti autopojištění
  • Vývoj a inovace produktu pojištění vozidel
  • Underwriting (úpis) v přidělené produktové oblasti
  • Metodická, analytická, poradenská a školící činnost
  • Vytváření strategických plánů
  • Spolupráce s dodavateli pojistně technických systémů

Požadujeme

  • Praxe v pojišťovnictví v oblasti pojištění vozidel min. 1 rok
  • Proaktivní, týmový hráč
  • Analytické, komunikační, organizační schopnosti
  • Prezentační dovednosti
  • Práce s MS Office

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte prosím přes odpovědní formulář.

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru, ostatním předem děkujeme.